Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Опуштени Подови цена

Дали барате пловечки пловечки под? Имаме 26.855 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини пловечки под? Со пловечки под често ги обезбедуваме следните услуги: отстранување на оригиналниот под, порамнување, израмнување на подлогата со нивелирање, монтажа и сервисирање на пловечкиот под. Цените на ламинатот се околу 5-10 евра за м2. Најскапиот предмет во пловечки под е обично пловечки под во врвен дизајн. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: материјал за израмнување, заптивки и производи за заптивање, гумен чекан, заштитни ракавици, кои чинат во просек од 5-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.855. Не барајте повеќе: подвижна цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Опуштени ПодовиПросечни цени

Ниска цена22,66 ден/м2
Просечна цена23,98 ден/м2
Висока цена26,40 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на пловечки poldah

За да ја научите точната цена на пловечки Poldah Испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата за пливање.

Монтирање на подот од ламинатни плочи слободно со системот за спојување "Кликни"17.6ден / м2
Инсталација на ламинат и дрвени паркови поставени лабаво поврзани со "Кликни".
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Ламинатен паркет.30.8ден / м2
Ламинат паркет со димензии lxšhr 1285x192x7 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Ламинат со дебелина од 8 мм40.48ден / м2
Ламинат, 8 мм дебелина, оптоварување класа 32, Tarkett.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на подови од ламинат и дрвени одбори, ширина до 190 mm84.48ден / м2
Инсталација на подови од ламинат и дрвена паркет сврзување, ширина до 190 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?