Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Опшивање на Оџак цена

Дали барате оџачар? Имаме 23.574 оџачари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини облогата на оџакот? Често ги обезбедуваме следните услуги за обложување на оџаци: консултации и проектирање, транспорт и монтажа на облоги на оџаци. Цените на ивицата на оџакот се околу 50-150 евра по работа. Најскапиот предмет во обложување на оџакот е обично производството на големо обложување на оџак на наведнат покрив. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: алати, пломби и трошоци за испорака, кои чинат во просек 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.574. Веќе не треба да барате: цена на обложување на оџакот, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Опшивање на ОџакПросечни цени

Ниска цена220,00 ден/pабота
Просечна цена422,40 ден/pабота
Висока цена660,00 ден/pабота
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на оџакот

За да ја научите точната цена на оџакот, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за прицврстување на оџакот.

Елементи за стегање за багаж за покрив за обликување на оџаци246.4ден / м2
Водовод елементи за покриви покрива оџак од PZF плоча во работната површина
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Водовод елементи за покриви покритие за оџак поставата во гребен250.8ден / м2
Klampiarske елементи за покрив решетката за поставата оџак од PZF лим во гребен.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Елементи за стегање за покрив покрив за очен оџак со капак226556.0ден / парче
Елементи за покрив покрив за оџак со покривки за вентилација, дијаметар 110 мм, покрив наклон до 30 °.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Пластични елементи за покрив покрив за очен оџак со капак од 30 ° до 45 °229.68ден / парче
Водовод елементи за покриви за оџак со покривки за вентилација, со дијаметар 110 мм, покрив на покрив над 30 ° до 45 °.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Реновирање и РеконструкцијаКолку чини реконструкцијата и реновирањето? За време на реконструкциите и реновирањето, често...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?