Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Олуци цена

Дали барате олук? Имаме 22.410 покриви во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.311 регистрирани професионалци
90.097 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат олуците? Често ги обезбедуваме следните услуги за олуци: производство и монтажа на олуци и додатоци. Цените на олучните системи се околу 4-6 евра по единица. Најскапиот предмет во олуците е обично збир на олуци. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: алати, систем за прицврстување, транспортни трошоци и помали поправки, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.410. Не треба повеќе да барате: цена капка по капка, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.311 регистрирани професионалци
90.097 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ОлуциПросечни цени

Ниска цена17,60 ден/метар
Просечна цена22 264,00 ден/метар
Висока цена24,64 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦени листа

За да ја научите точната цена на извонредност, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за поединечни услуги во категоријата CONS.

Алатки за керамички покритие - олук од капена плоча29,48ден / М.
Алатки за керамички покритие - капе од алуминиумски лист со олук под керамичко покритие.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Алатки за бетонски покривки - олук раб49,72ден / М.
Алатки за бетонски покривки - Опалник за рамен покривка.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Олуци од галванизирани обоени PZF108,24ден / М.
Жлезди од дебелина на дебелина од поцинкувана боја на бои од 0,6 мм, вклучувајќи куки, CIA, агли и дилатација (плоштад под големина со ширина 330 mm).
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Олуци од галванизирани обоени PZF124,52ден / М.
Жлезди од дебелина на дебелина од поцинкувана боја на бои од 0,6 мм, вклучувајќи куки, CIA, агли и дилатација (плоштад под големина со ширина 330 mm).
Заедно
М.
Внесете побарувачка
0,00ден /
summary
create demand
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023