Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Огради од Ковано Железо, Метални Огради цена

Барате железар за фалсификувани огради, метални огради? Имаме 23.849 железарници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат фалсификуваните и металните огради? За фалсификувани и метални огради често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство, монтажа, сервис. Цените на фалсификуваната и металната ограда се околу 80-90 евра за м2. Најскапиот предмет во фалсификувани и метални огради е обично производство на атипични метални и фалсификувани огради. Останатите трошоци може да вклучуваат: трошоци за испорака, пост-гарантен сервис, кои чинат во просек од 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.849. Веќе не мора да барате: фалсификувани огради, метални огради цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Огради од Ковано Железо, Метални ОградиПросечни цени

Ниска цена308,00 ден/м2
Просечна цена352,88 ден/м2
Висока цена391,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на фалсификувани и метални огради

За да ја научите точната цена на фалсификувани и метални огради, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата фалсификувани огради, метални огради.

Панел за панел ограда систем 0,8x2,48 м250,80ден / парче
Панел за систем на панел ограда, големина на мрежа 200x50 mm, VXL 0,8x2,48 m, обложени на галванизиран челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Панел за панел ограда 2x2,48 m418,00ден / парче
Панел за систем на панел ограда, големина на решетка 200x50 mm, VXL 2x2.48 m, обложени на поцинкуван челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Колона со висина од 2,5 м148 368,00ден / парче
Столб, висина 2,5 м, обложени на галванизиран челик, за панел систем.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
500 мм Bavet; 3 WIRE совети79,20ден / парче
Bavolet внатрешна, должина 500 mm / 3 жица совети, за панел ограда систем.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?