Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Огради на Панели цена

Барате градител за панелни огради? Имаме 24.124 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат панелните огради? За панелни огради, често ги обезбедуваме следните услуги: ориентација и дизајн, ископување на темелите на оградата, монтажа и монтажа на оградата. Цените на оградните делови се околу 15-30 евра за м2. Најскапиот предмет во рамките на панелните огради е обично поставување на нетипични и преголеми панелни огради. Други трошоци може да вклучуваат: трошоци за ископување, изнајмување на тешка опрема, градежни дозволи, кои чинат во просек од 50-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.124. Не барајте повеќе: цена на огради од панели, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Огради на ПанелиПросечни цени

Ниска цена96,80 ден/м2
Просечна цена158,40 ден/м2
Висока цена268,40 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на панел огради

За да ја научите точната цена на оградите на панелот, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата панел огради.

Панел дизајниран за панел систем систем369,60ден / парче
Панел за панел ограда систем, големина на решетка 200x50 mm, VXL 1,6x2,48 m, обложени на галванизиран челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Панел дизајниран за панел систем систем250,80ден / парче
Панел за систем на панел ограда, големина на мрежа 200x50 mm, VXL 0,8x2,48 m, обложени на галванизиран челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Панел дизајниран за панел систем систем598,40ден / парче
Панел за панел ограда систем, големина на мрежа 200x50 mm, Vxl 2,6x2,31 m, обложени на галванизиран челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Столб118,80ден / парче
Столб во системот за оградување на панелот, висина од 2 метри, преполн на галванизиран челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?