Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Огради и Порти цена

Барате градител за огради и порти? Имаме 26.168 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.161 регистрирани професионалци
88.966 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради и порти: таргетирање, производство, монтажа и сервис на порти и огради, понуда на цени. Цените на оградата и влезните порти се околу 45-250 евра по парче. Најскапиот предмет во оградите и портите е обично лизгачка порта со електричен погон. Останатите трошоци може да вклучуваат: ископ, транспорт, бојадисување и фарбање, малтер, кој чини во просек од 30-300 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.168. Не барајте повеќе: огради и порти цена, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.161 регистрирани професионалци
88.966 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Огради и ПортиПросечни цени

Ниска цена2 016,66 ден/парче
Просечна цена6 238,78 ден/парче
Висока цена10 297,84 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на огради и порти

За да ја научите точната цена на оградите и вратата го испраќа побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на огради и портата.

Ограда панели.1 218,54ден / парче
Галванизиран панел со големина 250cm x 63cm. Панелот е рамен, мрежите се 50x200mm димензии.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Столбови на оградата415,99ден / парче
Галванизирана колона Висина 150cm со квадратен крст дел 60x60mm и ѕид дебелина 1.5mm. Дел од ЗЗП. Постот е ослободен од притиснати матрици дизајнирани за обложен панел.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Атипични гол и порти11 765,26ден / парче
Едно-крило целта со затворен профил заварени на структурата и панелот на оградата натрупани во структурата.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Сенки и едра2 689,20ден / парче
Зелена заштитна мрежа Висина 120cm ја намалува транспарентноста на твојот мечување за 80%. Мрежата е направена од ПВЦ влакна со УВ заштита и има асфалтиран раб. Пакетот е долг 50 метри.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Бетонски ОградиКолку чинат бетонските огради? Во случај на бетонски огради, ние често ги...
Дрвени ОградиКолку чинат дрвените огради? За дрвени огради, ние често ги обезбедуваме следните...
Габион ОградиКолку чинат габионските огради? Често ги обезбедуваме следните услуги за габионски огради:...
Железни ПортиКолку чинат портите од ковано железо? За фалсификувани порти, ние често ги...
Огради од Ковано Железо, Метални ОградиКолку чинат фалсификуваните и металните огради? За фалсификувани и метални огради често...
Метални ОградиКолку чинат металните огради? За метални огради често ги обезбедуваме следните услуги:...
Огради на ПанелиКолку чинат панелните огради? За панелни огради, често ги обезбедуваме следните услуги:...
Пластични ОградиКолку чинат пластичните огради? За пластични огради, ние често ги обезбедуваме следниве...
Лизгачки ПортиКолку чинат лизгачките порти? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за лизгачки...
Плетени ОградиКолку чинат плетените огради? Често ги обезбедуваме следните услуги за плетени огради:...
Жичена оградаКолку е мрежа? За мрежа, ние често ги обезбедува следниве услуги: фокус,...
Изградба на ОградаКолку чини да се изгради ограда? При изградба на ограда често ги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Mar 16, 2023