Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ограда од Не'рѓосувачки Челик цена

Барате градител за огради од нерѓосувачки челик? Имаме 15.909 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чини оградата од нерѓосувачки челик? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради од нерѓосувачки челик: дизајн, производство, монтажа и сервис на огради од нерѓосувачки челик. Цените на оградите од нерѓосувачки челик се околу 40-120 евра за метар. Најскапиот предмет во оградите од нерѓосувачки челик е обично производството на атипични огради. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, вградување на промени, пост-гарантен сервис, кои чинат во просек од 30-130 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 15.909. Не барајте повеќе: огради од не'рѓосувачки челик цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ограда од Не'рѓосувачки ЧеликПросечни цени

Ниска цена176,00 ден/м2
Просечна цена343,20 ден/м2
Висока цена528,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на железница од нерѓосувачки челик

За да ја научите точната цена на оградата од нерѓосувачки челик, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти и на тој начин добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата на нерѓосувачки челични огради.

Нерѓосувачки челик оградата за скали237,60ден / М.
Нерѓосувачки челик оградата за скали, хоризонтална филер нерѓосувачки челик, висина 900 mm, должина 3000 mm, подот пристава.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Огради од нерѓосувачки челик со вертикална пополнување од нерѓосувачки челик369,60ден / М.
Нерѓосувачки челик оградата, вертикално полнење од нерѓосувачки челик, кружна рачка, висина 1000 mm, должина 2000 mm, подното сидро.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки челик оградата со нерѓосувачки челик хоризонтално полнење224,40ден / М.
Нерѓосувачки челик оградата, хоризонтално полнење од нерѓосувачки челик, тркалезна рачка, висина 900 mm, должина 3000 mm, подното сидро.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки челик оградата со бука дрвена рачка, со нерѓосувачки челик хоризонтално полнење677,60ден / М.
Не'рѓосувачки челик оградата со дрвена бука планина, хоризонтален нерѓосувачки челик, висина од 900 мм, должина 1500 mm, странично пристаниште.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба и Производство на СкалиКолку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?