Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Оџаци од Не'рѓосувачки Челик цена

Дали барате оџачар за оџаци од не'рѓосувачки челик? Имаме 21.734 оџачари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат оџаците од не'рѓосувачки челик? Често ги обезбедуваме следните услуги за оџаци од не'рѓосувачки челик: консалтинг, производство, монтажа и сервис на оџаци од не'рѓосувачки челик. Цените на оџаците од не'рѓосувачки челик се околу 350-870 евра по парче. Најскапиот предмет кај оџаците од не'рѓосувачки челик е обично поставување на оџак од не'рѓосувачки челик со изолација од 50 mm. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспорт, држење и пост-гарантен сервис, кои чинат во просек од 30-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.734. Не барајте понатаму: цена на оџаците од не'рѓосувачки челик, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Оџаци од Не'рѓосувачки ЧеликПросечни цени

Ниска цена1 566,40 ден/парче
Просечна цена2 752,64 ден/парче
Висока цена3 836,80 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на синџири од нерѓосувачки челик

За да ја научите точната цена од не'рѓосувачки челични оџаци, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата на оџаци од нерѓосувачки челик.

Нерѓосувачки челик оџак двојно школка до 8 м5 011,60ден / сите
Дво-школка нерѓосувачки челик Оџак 8 m DN 150. Светлина, отпорност на влага, киселини и високи температури, уникатна изолација со одличен термички отпор.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки челик оџак две-стоечки до 19 м9 543,60ден / сите
Нерѓосувачки челик оџак Две пакување висина 19 m DN 150. Светлина, влага отпорни, киселини и високи температури, уникатна изолација со одличен термички отпор.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки челик оџак две-стоечки до 19 м12 218,80ден / сите
Не'рѓосувачки челик оџак двојно доказ висина 19 m DN 180. Светлина, влага отпорни, киселини и високи температури, уникатна изолација со одличен термички отпор.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки челик оџак двојно школка до 8 м5 658,40ден / сите
Нерѓосувачки челик Оџак 8 m DN 180 Висина со двоен доказ е лесна, отпорна на влага, киселини и високи температури, уникатна изолација со одличен термички отпор.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?