Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Оџачар цена

Дали барате оџачар? Имаме 21.804 оџачари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.304 регистрирани професионалци
90.017 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат услугите за чистење оџаци? За услуги за чистење оџаци, ние често ги обезбедуваме следните услуги: чистење на оџак, проверка и проверка на оџакот, позлата на оџакот. Експертските цени за чистење оџаци се околу 17-30 по услуга. Најскапата ставка во услугите на оџачарот е обично проценката на состојбата на оџакот. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: правосмукалка за пепел, алатки за чистење саѓи, стругалка за саѓи, тегови за чистење оџаци, кои чинат во просек од 50-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.804. Повеќе не мора да барате: цена за оџачар, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.304 регистрирани професионалци
90.017 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ОџачарПросечни цени

Ниска цена74,80 ден/парче
Просечна цена96,80 ден/парче
Висока цена132,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Коминар услуги

За да ја научите точната цена на услугите на Коминома, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Оџак.

Чистење на камилни инсерти88,00ден / парче
Чистење камин Вметнете од депозити, пепел и катран со ненадеен и влажен чистач. Чистење камини алатки.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Чистење соба плочки печка154,00ден / парче
Чистење соба плочки печка од депозити, пепел и катран со ненадеен и влажен чистач. Алатки за чистење.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Чистење кујна шпорет, paecky154,00ден / парче
Чистење на шпоретот на кујната, Powish од затнат нечистотија. Дезинфекција.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Порака за ревизија264,00ден / сите
Извештај за ревизија Кола, проверете и потврдете ја проверката на оџакот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023