Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Обложување на Скали цена

Дали барате плочка за скали? Имаме 24.031 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.708 регистрирани професионалци
87.692 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини скалилото? Често ги обезбедуваме следните услуги за облоги на скали: дизајн и визуелизација, производство и монтажа на дрвени и поплочни облоги на скали. Цените на плочките за скали се околу 12-20 евра по единица. Најскапиот предмет во обложување на скали е обично обложување со премиум камен поплочување. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, лепило и помали поправки, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.031. Веќе не треба да гледате: цена за поплочување на скали, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.708 регистрирани професионалци
87.692 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Обложување на СкалиПросечни цени

Ниска цена52,80 ден/метар
Просечна цена66 308,00 ден/метар
Висока цена88,00 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на скалите

За да ја научите точната цена на обликување на скалите, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата скали.

Инсталација на обликување со поврзување нивоа на директно скалила184.8ден / м2
Собрание на линеарно скалило со обврзници.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на обликување со поврзување на степени на krivočené скали193.6ден / м2
Собрание на обложување на krivočníre скали со обврзници степени.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на обликување со скали за качување по качување140.8ден / м2
Собрание на праволиниско скалило со поврзување на потцртот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на обликување со поврзување на скалите за качување140.8ден / м2
Собранието на krivočníre скали со поврзување на поткопање.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?