Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Обложување на Кабина цена

Дали барате плочка за трупци? Имаме 23.454 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини обложување на трупци? Во случај на обложување на трупци, ние често ги обезбедуваме следните услуги: подготовка на површината на која ќе се постави профилот за обложување на трупци, монтажа на основната конструкција, монтажа на облогата на трупецот. Цените на дрвената надворешна облога се околу 6-10 евра за м2. Најскапиот предмет во обложување на трупци обично е основната конструкција на дрвени призми. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: заштитна обвивка за призми од оштетување од инсекти или габи кои уништуваат дрво, сврзувачки елементи што го спречуваат обложувањето и движењето на плочката, што чини во просек 50-130 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.454. Веќе не мора да барате: цена на обложување на трупци, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Обложување на КабинаПросечни цени

Ниска цена26 356,00 ден/м2
Просечна цена36 344,00 ден/м2
Висока цена42,24 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на платно

За да ја научите точната цена на кабината на дневникот, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во кабинетот на кабинетот.

Собрание на затворен ѕидови 200 x 250 mm228,80ден / м2
Собрание на затворен ѕидови од плочки поставување во леплива големина 200 x 250 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Собрание на внатрешни ѕидови 300 x 200 мм242,00ден / м2
Монтажа на затворени ѕидови од плочки кои лежат во леплива големина 300 x 200 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Консултација220,00ден / сите
Консултации за инсталација на кабината на дневникот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Совети88,00ден / год
Консултантски услуги при изборот на тип кабина за лог.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?