Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Облога во Прав цена

Дали барате машина за премачкување во прав? Имаме 21.689 сликари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини премазот во прав? Често ги обезбедуваме следните услуги за премачкување во прав: одмастување и отстранување на нечистотија, предтретман на метали со фосфати и хромати. Цените на површинската обработка на металите со прашкасти бои се движат околу 7-15 евра за м2. Најскапиот предмет во прашкаста облога е обично прашкаста облога на дискови. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, употреба на специјални технологии за прашкање, кои чинат во просек од 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.689. Не барајте понатаму: цена на премачкување во прав, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Облога во ПравПросечни цени

Ниска цена330,00 ден/м2
Просечна цена413,60 ден/м2
Висока цена528,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на слој слој

За да ја научите точната цена на слојот во прав, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категорија прашок.

Сликање големи делови52.8ден / м2
Прашок слој на големи делови - автомобилски делови.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Сликарство комплексни делови66.0ден / м2
Прашок слој од комплексни делови со детални жици и вовлекување.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Сликарство лим метални дискови83.6ден / парче
Прав слој на калај автомобили автомобили.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Сликарство алуминиумски дискови.101.2ден / парче
Прашок слој на алуминиумски дискови.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?