Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Нега и Медицинска Нега цена

Дали барате бебиситерка? Имаме 3.827 старатели во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини грижата? Во грижата, ние често ги обезбедуваме следните услуги: долготрајна грижа за деца, кратки и спорадични активности за грижа, грижа за стари лица и тешки инвалиди. Цените на нега и лекување се околу 4,50-7 евра на час. Најскапиот предмет во грижата е обично грижата за лицата со посебни потреби. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: опремување дом за социјални услуги, специјални активности за деца, придружба на деца до училиште и клубови, кои чинат во просек од 5-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.827. Повеќе не мора да барате: цена за нега, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Нега и Медицинска НегаПросечни цени

Ниска цена17,60 ден/год
Просечна цена30,80 ден/год
Висока цена44,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Чување ДецаКолку чини чување на деца? Кога се грижиме за деца, ние често...
Грижа за Стари Лица / Грижа за ИнвалидиКолку чини грижата за стари лица? Кога се грижиме за стари лица,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?