Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Надворешно Засенчување цена

Дали барате провајдер за надворешно засенчување? Имаме 19.720 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.294 регистрирани професионалци
89.941 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини надворешното засенчување? За надворешно засенчување, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, дизајн, производство и монтажа. Цените на покривот на отворено се околу 55-110 евра по парче. Најскапиот предмет во надворешното засенчување обично се лизгачките ролетни направени по нарачка. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, постгарантен сервис, користење на премиум материјали, кои чинат во просек од 20-300 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.720. Не барајте повеќе: цени за надворешно засенчување, кај нас ќе ги добиете најповолните понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.294 регистрирани професионалци
89.941 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Надворешно ЗасенчувањеПросечни цени

Ниска цена241 956,00 ден/парче
Просечна цена330 792,00 ден/парче
Висока цена475,20 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на екстериерот.

За да ја научат точната цена на надворешниот штит, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата со екстериер.

Инсталација на надворешен заштитен176,00ден / парче
Инсталација на надворешни штитници, пуштање во работа, контрола на наставата.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Лого за надворешни шини66,00ден / парче
Водич заштитен конструкција.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Дискови220,00ден / парче
Електричен погон за да се обезбеди лесна надворешна контрола на штитот
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Силен.2,20ден / М.
Солиден водич ел за надворешни штитници.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ТендиКолку се тенди? Често ги обезбедуваме следните услуги за тенди: фокус, дизајн,...
ПерголиКолку чинат перголите? За перголи често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн на...
Ролетни на ЕкранотКолку чинат ролетните на екранот? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за...
Мрежи за Прозорци, Мрежи за ВратиКолку чинат мрежите за прозорци и врати? Често ги обезбедуваме следните услуги...
Надворешни Капаци за ПрозорциКолку чинат надворешните ролетни? Често ги обезбедуваме следните услуги за надворешни ролетни:...
Надворешни РолетниКолку чинат надворешните ролетни? Често ги обезбедуваме следните услуги за надворешни ролетни:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023