Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Надворешни Ролетни цена

Дали барате ролетна за надворешни ролетни? Имаме 17.212 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.758 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат надворешните ролетни? Често ги обезбедуваме следните услуги за надворешни ролетни: понуда на цена, фокус, производство, монтажа и сервис на надворешни ролетни. Цените на надворешните ролетни се околу 100-175 евра по парче. Најскапиот предмет во надворешните ролетни е обично производството на ролетни на соларна енергија. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: штитници за инсекти и сончаници, кои чинат во просек од 10-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.212. Не барајте повеќе: надворешни ролетни, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.758 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Надворешни РолетниПросечни цени

Ниска цена508 156,00 ден/парче
Просечна цена630 388,00 ден/парче
Висока цена770,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на надворешни ролетни

За да ја научите точната цена на надворешните ролетни, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата на надворешната ролетство.

Надворешен ролери660,00ден / парче
Монтирање на надворешната слепа димензија 500 x 1000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на под-слепи96,80ден / парче
Монтирање на под-трепка слепо во ширина од 80 см до 260 см.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Консултација308,00ден / сите
Консултации на собранието на надворешниот слеп.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовна стапка Собрание на надворешни верници.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Надворешно ЗасенчувањеКолку чини надворешното засенчување? За надворешно засенчување, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?