Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Надгробни Плочи, Надгробни Споменици цена

Дали барате надгробна плоча, надгробни споменици? Имаме 3.760 каменорезери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.792 регистрирани професионалци
87.860 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат надгробните споменици и спомениците? Често ги обезбедуваме следните услуги за надгробни и надгробни споменици: консултации и помош при избор на решенија, производство и монтажа на надгробни споменици, сервис. Цените на надгробните споменици се околу 2.400-7.000 евра по парче. Најскапиот предмет во надгробните споменици и надгробните споменици се обично преголеми надгробни споменици направени од врвен камен. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, дополнително гравирање на надгробни плочи, консултации кои чинат во просек 100-350 €. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.760. Не барајте понатаму: надгробни споменици, цена на надгробни споменици, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.792 регистрирани професионалци
87.860 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Надгробни Плочи, Надгробни СпоменициПросечни цени

Ниска цена10 692,00 ден/парче
Просечна цена20 539,20 ден/парче
Висока цена29 612,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на надгробни споменици и надгробни споменици

За да ја научите точната цена на надгробни споменици и надгробни споменици испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на надгробни споменици, надгробни споменици.

Гранит еднократно11 440,00ден / сите
Гранит Една дупка со споменик (димензија 100x200 cm).
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Гранит синглови22 880,00ден / сите
Гранит сперма со споменик (200x200 cm големина).
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Гранит Урна гробот.7 920,00ден / сите
Гранит урна гроб со плоча и споменик (60x60 cm димензија).
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Гранит урната гроб со плоча4 400,00ден / сите
Гранит урната гроб со плоча (димензија од 60x60 см).
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?