Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Мозаик цена

Дали барате специјалист за мозаици? Имаме 22.200 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини мозаикот? За мозаични плочки често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн, таргетирање на потребната количина, лепење плочки. Цените на мозаичните плочки се околу 1,2-13,8 евра по парче. Најскапиот предмет во мозаичните плочки е обично производството на врвни мозаични плочки. Други трошоци може да вклучуваат: лепак, трошоци за испорака, помали поправки, кои чинат во просек од 10-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.200. Повеќе не мора да барате: цена на мозаик, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник Mosaika.

За да ја научите точната цена мозаик, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата Мозаик.

Керамички мозаик132968.0ден / м2
Мозаик има мултилатерална употреба и може да се смета за лесно и брзо. Со мозаик, кружни форми, агли со остри рабови и транзиции се одлични. Мозаикот против лизгање е идеална подна покривка за вашата безбедност во бањата со атрактивен изглед и лесно чистење.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Стаклен мозаик263.56ден / м2
Стаклени мозаици се погодни за модерни и класични ентериери. Тие создаваат уникатна кујна или бања, благодарение на можноста за комбинирање на различни бои. Стаклени плочки може да се користат сами или само како лента. Стаклените мозаици е добро да се држат бело лепило.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Метал мозаик440.0ден / м2
Сјајниот изглед на металот во дизајнот на нерѓосувачки челик го прави овој мозаик модерен и во исто време луксузно обложување. Плочките за тесни резервни делови можат да бидат лепило благодарение на исправката.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Камен мозаик307516.0ден / м2
Мозаиците од природен камен претставуваат исклучително интересен вид мозаик додека се разликуваат од еднакви линии на други плочки. Природни форми и бои поврзани со индивидуалните мозаични камења додаваат уникатна елеганција во секоја соба. Во прилог на бањата, мозаикот, исто така, може да се користи за санки на старите згради, на колоните, во сауна, во базенот, во кујната, во спортски центри и велнес студии.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?