Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Монтирање на Туш или Када цена

Дали барате водоводџија да постави туш, када или туш кабина? Имаме 26.528 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини да се инсталира туш, када или туш кабина? При инсталирање на туш кабина, када или туш кабина, често ги обезбедуваме следните услуги: ориентација, транспорт, монтажа и монтажа на туш или када. Цените на поставување туш во бањата се околу 40-240 евра по парче. Најскапиот предмет во инсталацијата на туш кабина, када или туш кабина е обично инсталацијата на панел за туширање. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: постгарантен сервис, заптивната смеса, дихтување, помали поправки, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.528. Веќе не мора да барате: монтажа на туш кабина, када или туш кабина цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Монтирање на Туш или КадаПросечни цени

Ниска цена176,00 ден/парче
Просечна цена498,08 ден/парче
Висока цена1 056,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторТуш монтажни ценовникот, бања или туш

За да ја научат точната цена на собранието на туш, бања или туш, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата инсталација на туш, бања или туш.

Инсталирање на одвод на туш118,80ден / парче
Инсталирање на одвод на туш во центарот на 700 мм.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на акрилни туш коцки193,60ден / парче
Инсталација на акрилни квадратни еријани - 800x800 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталирање на кутијата за масажа849,20ден / парче
Инсталирање масажа и пареа туш кутија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на туш превоз132,00ден / парче
Инсталација на туш полици до 2000 мм за единечни врати, ширина од 750 мм.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?