Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Монтирање на Чешма или Мијалник за Вода цена

Барате водоинсталатер да постави славина, мијалник? Имаме 26.678 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини инсталација на славина? При инсталирање на славина, често ги обезбедуваме следните услуги: исклучување на старата славина, поставување на нова славина, замена на сифонот. Цените за монтирање на славините за мијалник се околу 7,70-20 евра по парче. Најскапиот предмет во инсталацијата на славината е обично инсталација на славина со производител на газиран пијалок. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: трошоци за испорака, изолаторна лента, запечатување, кои чинат во просек од 2-20 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.678. Веќе не мора да барате: монтажа на славина, мијалник цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Монтирање на Чешма или Мијалник за ВодаПросечни цени

Ниска цена33,88 ден/парче
Просечна цена62 348,00 ден/парче
Висока цена87 648,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа инсталација на вода батерија и мијалник

За да ја научите точната цена на инсталацијата на вода батерија и мијалници, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија инсталација на вода батерија, мијалник.

Инсталација на тешка батерии со сензор контрола54,56ден / парче
Инсталација на ѕидни батерии од мијалник и мијалник со една контрола на сензорот за водоснабдување.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на мијалници во масивна масовна структура136,40ден / парче
Инсталирање на претходно наполнетиот систем на мијалници во масивната масочна структура.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на мијалници на лесни ѕидови132,00ден / парче
Инсталирање на претходно наполнетиот систем на мијалници во лесни ѕидови.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на базени за мијалник.30,36ден / парче
Инсталација на ѕидни батерии од мијалник и мијалник (класичен, рачка) со механичка контрола.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?