Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Монтер, Монтажа на Мебел цена

Барате маж на час за собирање, монтажа на мебел? Имаме 22.538 сопружници на час во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини монтажата и монтажата на мебелот? При монтажа и преклопување мебел често ги обезбедуваме следните услуги: транспорт, преклопување и монтажа на кабинети, маси, кревети и друг мебел. Цените за монтажа и изведба на ормари и опрема се околу 15-30 евра по парче. Најскапиот предмет во монтажата и монтажата на мебел е обично склопување на вграден кабинет. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, фитинзи, алати, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.538. Веќе не треба да барате: монтажа, цена на мебел на преклоп, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Монтер, Монтажа на МебелПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/парче
Просечна цена99,00 ден/парче
Висока цена132,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторМебел собрание и ценовник за мебел

За да ја научите точната цена на инсталацијата и преклопниот мебел, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Собрание, преклопен мебел.

Градење на собранието работи помалку од 4 часа70,84ден / год
Градежниот собрание работи во рок од помалку од 4 часа. Ниво на тешкотија: Помалку барајќи (tr.1).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Градење на собранието работи повеќе од 4 и помалку од 8 часа60,28ден / год
Градежниот собрание работи во опсег од повеќе од 4 и помалку од 8 часа. Ниво на тешкотија: Помалку барајќи (tr.1).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Градење на собранието работи повеќе од 8 часа57 156,00ден / год
Градежниот собрание работи во рок од повеќе од 8 часа. Ниво на тешкотија: Помалку барајќи (tr.1).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Градење на собранието работи повеќе од 12 часа49,28ден / год
Градежниот собрание работи во рок од повеќе од 12 часа. Ниво на тешкотија: Помалку барајќи (tr.1).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
МајсторКолку чинат услугите на сопругот на час? Често ги правиме следните услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?