Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Монтажни Гаражи цена

Барате градител за монтажни гаражи? Имаме 23.524 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат монтажните гаражи? За монтажни гаражи често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн, визуелизација, производство на поединечни модули, монтажа и сервис на делови. Цените на модуларните гаражи се околу 2.000 - 3.300 евра по парче. Најскапиот предмет во монтажни гаражи е обично поставување на двојна гаража. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, градежни дозволи, мрежни приклучоци, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.524. Не барајте повеќе: монтажни гаражи цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Монтажни ГаражиПросечни цени

Ниска цена9 196,00 ден/парче
Просечна цена11 585,20 ден/парче
Висока цена14 762,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на префабрикувани гаражи

За да ја научите точната цена на префабрикувани гаражи, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата на префабрикувана гаража.

Бетонска гаража 25 м235 444,20ден / сите
Заврши бетонска гаража со потенки ѕидови од гаража од тула, овозможувајќи поголема просторна употреба. Гипс - стандардна бела, беж, сива, тула црвена. Систем за вентилација.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Монтажни бетонски гаражи1 418,12ден / м2
Заврши бетонска гаража со потенки ѕидови од гаража од тула, овозможувајќи поголема просторна употреба. Гипс - стандардна бела, беж, сива, тула црвена. Систем за вентилација.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Опремена лимска гаража 18 м25 280,00ден / сите
Калажи гаражи со покрив назад. Ротари засолништа и по должината на страни на плочата спроведена хоризонтално, галванизираната структура ја исполнува заштитата од корозија и многу години без проблеми.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Афабрикувана лимска гаража293,48ден / м2
Калажи гаражи со покрив назад. Ротари засолништа и по должината на страни на плочата спроведена хоризонтално, галванизираната структура ја исполнува заштитата од корозија и многу години без проблеми.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Засолништа и НастрешнициКолку чинат засолништата? За засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?