Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Монтажа на Кујна, Кујнски Мебел цена

Барате столар за монтажа на кујна и мебел? Имаме 26.302 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини кујнски склоп? При склопување на кујната често ги обезбедуваме следните услуги: транспорт, подготовка на монтажа и монтажа на кујната и мебелот. Цените за монтажа на кујнски кабинети, кујнски единици и апарати се околу 50-90 евра по единица. Најскапиот предмет во склопувањето на кујната е обично целосната инсталација на кујнската единица. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, бојадисување, водоводни работи кои во просек чинат 20-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.302. Веќе не треба да барате: кујнско склопување, цена на мебел, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Монтажа на Кујна, Кујнски МебелПросечни цени

Ниска цена220,00 ден/метар
Просечна цена302,50 ден/метар
Висока цена396,00 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторКлаен и мебел собрание Ценовник

За да ја научите точната цена на кујната и собранието на мебел, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата Кујна инсталација, мебел.

Инсталација на дрвена кујна32,12ден / парче
Инсталација на дрвена кујна, корпус дното кабинет, пеш, ширина над 800 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на кујнски линии и врата11,88ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, врата на горниот дел од владата, вклучувајќи ги и шарките.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на дрвени кујнски линии и работна површина25,96ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, работна површина, вклучувајќи резервоар за заклучување над 1000 до 2000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталирање на дрвени кујнски линии, назад плоча опремени18,48ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, назад плочи фитинзи над 1000 до 2000 мм.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?