Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Металска Работа цена

Барате ковач за производство на метал? Имаме 21.942 ковачи во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини производството на метал? Во производството на метал често ги обезбедуваме следните услуги: производство на огради, порти, скали, огради и огради. Цените на производство и монтажа на челични конструкции се околу 70-90 евра за м2. Најскапата ставка во производството на метал е обично производството на технолошки единици. Останатите трошоци може да вклучуваат: консултации, транспортни трошоци, пост-гарантен сервис, кои чинат во просек од 30-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.943. Повеќе не мора да барате: цена за производство на метал, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Металска РаботаПросечни цени

Ниска цена308,00 ден/м2
Просечна цена352,88 ден/м2
Висока цена391,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторПроизводство на метални цени

За да ја научите точната цена на металопреработувачката, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на метално производство.

Површински прилагодувања88,00ден / год
Површински третман - галванизиран и обоен, со спреј во прав.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Сечење.79,20ден / год
Сечење метал на појас видов.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Заварување.83,60ден / год
Заварени, занишани или прицврстени.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Инсталација110,00ден / год
Собрание на метални производи.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЗаварувањеКолку чини заварувањето? При заварување, ние често ги обезбедуваме следните услуги: заварување,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?