Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Метални Огради цена

Барате железар за метални огради? Имаме 24.029 железарници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат металните огради? За метални огради често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство, монтажа, сервис. Цените на металната ограда се околу 80-90 евра за м2. Најскапиот предмет во металните огради е обично производството на атипични метални и фалсификувани огради. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, пост-гарантен сервис, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.029. Не барајте повеќе: метални огради, најдобри зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Метални ОградиПросечни цени

Ниска цена308,00 ден/м2
Просечна цена352,88 ден/м2
Висока цена391,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на метални огради

За да ја научите точната цена на метални огради, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на метални огради.

Столб со висина од 3,5 м277,20ден / парче
Столб, висина 3,5 м, обложени на галванизиран челик, за панел систем.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Панел за панел ограда 3x2.48 m528,00ден / парче
Панел за панел ограда систем, големина на очите 100x50 mm, Vxl 3x2.48 m, обложени на галванизиран челик.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Дефиниција10,12ден / парче
Дефинитивен систем на панел.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Bavolet вертикална, должина 680 mm, 4 жичани совети95,04ден / парче
Bavolet вертикална, должина 680 mm / 4 жица брендови, за панел ограда систем.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?