Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Метални Гаражи цена

Барате градител за лимени гаражи? Имаме 23.685 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат лимените гаражи? Во лимени гаражи често ги обезбедуваме следните услуги: подготовка на темели за лимени гаражи, производство, монтажа и сервис на лимени гаражи. Цените на гаражата на лим се околу 270-1500 евра по парче. Најскапиот предмет во лимени гаражи е обично производството на преголема лимена двојна гаража. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, градежни дозволи, мрежни приклучоци, кои чинат во просек од 50-250 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.685. Веќе не мора да барате: лимена гаража цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Метални ГаражиПросечни цени

Ниска цена1 205,60 ден/парче
Просечна цена2 889,92 ден/парче
Висока цена6 424,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на лист гаража

За да ја научите точната цена на калај гаражи, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за гаража на плочи.

Метална гаража со димензии 24 м27040.0ден / сите
24 м2 лист метални гаражи со покрив наназад. Ротари засолништа и долж страта на плочата доведе хоризонтално. Галванизираната структура ја исполнува заштитата од корозија и многу години без проблеми.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Метална гаража со димензии 15 м24400.0ден / сите
15 м2 лим метални гаражи со покрив наназад. Ротари засолништа и долж страта на плочата доведе хоризонтално. Галванизираната структура ја исполнува заштитата од корозија и многу години без проблеми.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Метална гаража со димензии 30 м28800.0ден / сите
30 м2 плочи гаражи со покрив назад. Ротари засолништа и долж страта на плочата доведе хоризонтално. Галванизираната структура ја исполнува заштитата од корозија и многу години без проблеми.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Лист гаража294.8ден / м2
Калажи гаражи со покрив назад. Ротари засолништа и долж страта на плочата доведе хоризонтално. Галванизираната структура ја исполнува заштитата од корозија и многу години без проблеми.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Засолништа и НастрешнициКолку чинат засолништата? За засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?