Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Мали Водоводни Работи и Поправки цена

Барате водоводџија за помали водоводни работи, поправки? Имаме 22.065 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини помалата водоводна работа? Често ги обезбедуваме следните услуги за помали водоводни работи: замена на стари славини и цевки, монтажа на туш глави и отпад. Цените на помали поправки на одводи и радијатори се околу 12-15 евра по парче. Најскапиот предмет во помалите водоводни работи е обично целосна замена на сите делови за водовод во бањата. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: пломби и изолациони ленти, кои чинат во просек од 2-10 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.064. Веќе не мора да барате: помали водоводни работи, цена за поправка, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Мали Водоводни Работи и ПоправкиПросечни цени

Ниска цена52,80 ден/парче
Просечна цена61,16 ден/парче
Висока цена66,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на мала работа за инсталација на вода и поправки

За да ја научите точната цена на помалите работи за инсталација на вода и поправки, испратете го барањето на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата Мала вода инсталација работа, поправка.

Поправка на леано железо вода цевки DN 100149,60ден / парче
Поправки на вода цевка - леано железо прирабничка врска на DN 100 цевка.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на водни цевки од PE цевки D 32 мм83,16ден / парче
Поправка на водоводни цевки од PE цевки - Вметнете го вртењето во цевката D 32 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на мијалници.136,40ден / парче
Поправка на мијалници - Отстранување на мијалница без конзола и нејзиното влегување на оригиналната конзола со 2 застарени вентили, или со лесна батерија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Drzov Repair.36,96ден / парче
Дрена поправка - замена на батеријата на рамка на мијалник или работна маса.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?