Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Мајстор цена

Дали барате сопруг на час за одржување на стан или куќа? Имаме 23.767 сопружници на час во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.162 регистрирани професионалци
88.986 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат услугите на сопругот на час? Често ги правиме следните услуги за време на работата на еден час сопруг: закачување слики, монтажа на телевизор на ѕид, инсталирање домашно кино. Цените на сервисите се околу 11-30 евра на час. Најскапата ставка во рамките на услугите на брачниот другар е обично водоводната работа. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: завршни работи, чистење по монтажата, транспортни трошоци, материјали за железа како завртки, клинови, шајки, кои чинат во просек од 5-20 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.767. Веќе не мора да барате: цена на маж на час, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.162 регистрирани професионалци
88.986 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: МајсторПросечни цени

Ниска цена471,98 ден/год
Просечна цена755,18 ден/год
Висока цена1 287,23 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на часови на часовникот сопруг

За да ја научите точната цена на часовите на час сопруг, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категорија на маж.

Виси слики или ТВ840,38ден / год
Полнење, дупчење, подготовка и суспензија на телевизија или слики.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Осветлување ангажман1 050,47ден / год
Жици и стартување надворешни и внатрешни светла (таванот и ѕидот), замена на светилки, помали поправки.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Мала водоводска работа840,38ден / год
Замена на гарнитури, батерија или туш глава. Примена на кит и силикон.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Сликањето630,28ден / год
Мелење ѕидови, примена на пенетрација слој, сликарство ѕидови во внатрешноста.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на Домашно КиноКолку чини инсталација на домашно кино? При инсталирање на домашно кино, често...
Експерт, СпецијалистКолку чини мајсторот? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за мајстори: поправки,...
ТВ монтажа на ѕидКолку чини да се монтира телевизор на ѕид? При монтирање на телевизорот...
Монтер, Монтажа на МебелКолку чини монтажата и монтажата на мебелот? При монтажа и преклопување мебел...
Слики за на ЅидКолку чини закачувањето слики? Кога закачуваме слики, ние често ги обезбедуваме следниве...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Mar 16, 2023