Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Лизгачки Врати цена

Барате градежен столар за лизгачки врати? Имаме 18.313 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини лизгачка врата? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за лизгачки врати: фокус, дизајн, производство и монтажа на лизгачки врати. Цените на вратите со лизгачки систем се околу 300-410 евра по парче. Најскапиот предмет во лизгачките врати е обично безбедносна лизгачка врата со повеќекоморно стакло. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: дизајн на лизгачки врати без праг и стакло отпорно на гребење, кое чини во просек од 120-250 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.313. Не барајте повеќе: цени на лизгачки врати, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Лизгачки ВратиПросечни цени

Ниска цена1 578,72 ден/парче
Просечна цена1 628,88 ден/парче
Висока цена1 652,64 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на лизгачки врати

За да ја научите точната цена на лизгачките врати, испратете ја побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на лизгачка врата.

Алуминиум со две тркала - лизгачка врата4 840,00ден / парче
Алуминиум лифт - Лизгачки двокрилни врати, фикс + храна, vxš 2200x2500 mm, изолациски двојно застаклување, систем 4600.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Сите стаклени врати 1100/1970 мм1 003,20ден / парче
Врати дозволи 1100/1970 мм, рамен зајакна стакло Esg плови чиста дебелина 8 мм, за вратата ротира и лизгање во домување, во гаражни врати.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Алуминиум, лифт - лизгачка двојна тркала со изолациски тројца5 913,60ден / парче
Алуминиум лифт - Лизгачки двојна тркала врата, фикс + храна, vxš 2400x3000 mm, изолациски trisklo, систем 4600.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Сите стаклени врати 600-900 / 1970 мм778,80ден / парче
Врати стаклени 600-900 / 1970 mm, рамна стврднат стакло јасна дебелина 8 mm, за вратата врти и лизгање на домување, во гаражни врати.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ВратиКолку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?