Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Лизгачки Прозорци цена

Дали барате отварач на прозори за лизгачки прозорци? Имаме 17.142 производители на прозорци во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат лизгачките прозорци? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за лизгачки прозорци: фокус, дизајн, производство и монтажа на лизгачки прозорци. Цените на прозорците со лизгачки систем се околу 200-360 евра по парче. Прозорците со сигурносно непробојно стакло обично се најскапите предмети во лизгачките прозорци. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: екрани и рачки за инсекти, кои чинат во просек од 15-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.142. Веќе не треба да гледате: лизгачки прозори цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Лизгачки ПрозорциПросечни цени

Ниска цена893,20 ден/парче
Просечна цена1 164,24 ден/парче
Висока цена1 584,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на лизгачки прозорци

За да ја научите точната цена на лизгачки прозорци, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на лизгачки прозорци.

Систем за кадрирање frameless.2 508,00ден / парче
Лизгачки врамен систем со стакло Пополнете 2000x1600 mm, број на Windows 2.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Систем за кадрирање frameless.3 058,00ден / парче
Лизгачки фреквен систем со стакло филер 2500x1600 mm, број на Windows 2 + 2.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Систем за кадрирање frameless.3 678,40ден / парче
Лизгачки Framage систем со стакло пополнете 3500x1600 mm, број на Windows 4.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Систем за кадрирање frameless.6 793,60ден / парче
Лизгачки framage систем со стакло полнење 8000x1600 mm, број на Windows 4 + 4.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ПрозорциКолку чини монтажата на прозорците? При инсталирање на прозорци често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?