Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Лизгачки Порти цена

Дали барате градител за лизгачки порти? Имаме 22.000 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат лизгачките порти? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за лизгачки порти: фокус, дизајн и понуда на цени, производство, монтажа и сервис. Цените на компонентите за влезни лизгачки порти се околу 270-500 евра по парче. Најскапиот предмет во лизгачките порти е обично производството на автоматизирани лизгачки порти. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, алати, лакови и бои, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.000. Не барајте повеќе: лизгачки порти ги добивате најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Лизгачки ПортиПросечни цени

Ниска цена1 214,40 ден/парче
Просечна цена1 653 916,00 ден/парче
Висока цена2 222,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на лизгачки порти

За да ја научите точната цена на лизгачките порти испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Лизгачка порта.

Лизгачка порта со големина од 3.0x1,8 m7 392,00ден / парче
Лизгачка порта со димензии од 3,0x1,8 метри, површински третман на ZN + PVC, jokel пополнете 25x25 mm, ral боја.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Електричен погон за лизгачки портал до 800 кг1 210,00ден / сите
Електричен погон за лизгање само-поддршка и ролери портал до 800 кг.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Предупредувачки светилник за лизгачка / крило порта 230 V83,60ден / парче
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ, Безбедносен светилник за лизгање и крило порта 230 V. Без потреба од каблирање.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Лизгачка порта со големина од 3,5x1,85 m4 624,40ден / парче
Лизгачка порта, WX 3,5x1,85 m, епоксизинок и полиестер т
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?