Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Линолеумски под
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.620 регистрирани професионалци
93.517 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини линолеумот? Често ги обезбедуваме следните услуги за винилни подови: подготовка и израмнување на површината, поставување линолеум. Цените на подот од линолеум се околу 10-16 евра за м2. Најскапиот предмет во подот од линолеум е обично подлогата на подот до скалите. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: лајсни, фолии и алати, кои чинат во просек од 5-15 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.513. Не барајте повеќе: цена на линолеум, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник на линолеум

За да ја научите точната цена на подот од линолеум, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Линолеум.

Поставување на станбен линолеум.513,41ден / м2
Поставување на станбена линолеум стандардна дебелина прибл. 2.2mm со супстрат без филтер
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поставување на стрес линолеум.641,77ден / м2
Поставување на стрес линолеум со стандардна дебелина прибл. 2.3mm со супстрат без филтер
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поставување на основната плута.128,35ден / м2
Поради зголемувањето на звучната изолација, плутачкиот ремен во дебелина од прибл. 2 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Апликација за лепило342,28ден / кг
Аранжман на тротоарите до свежо незаретен лепило
Заедно
кг
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023