Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Лифтови и Ескалатори цена

Дали барате техничар за лифтови? Имаме 21.333 техничари за лифтови во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини лифтот? Често ги обезбедуваме следните услуги за лифтови: производство, модернизација и сервис на лифтови. Цените на опремата за подигнување се околу 20 илјади-31 илјади евра по парче. Најскапиот предмет во лифтовите е обично производството на товарни лифтови. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: нон-стоп итна услуга и постгарантен сервис, кои чинат во просек од 20-200 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.333. Повеќе не мора да барате: цена на лифт, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Лифтови и ЕскалаториПросечни цени

Ниска цена85 360,00 ден/парче
Просечна цена105 061,00 ден/парче
Висока цена125 400,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на лифт.

За да ја научите точната цена на лифтот, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Лифт.

Собрание на комплетни структури171.6ден / парче
Инсталација на армирано-бетонски комплетни структури, вратило на клетки L = 9 m.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Лифт83600.0ден / сите
Лифт комплетна опрема. 5 Записи со капацитет од 320 кг.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација660.0ден / сите
Консултации при инсталација на системот за лифт.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132.0ден / год
Стапка на инсталација на час.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?