Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Летниковци цена

Дали барате градител за летниковци? Имаме 23.834 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат летниковците? Често ги правиме следните услуги за летниковци: дизајн на белведер, мерење на локацијата на белведер, производство на белведер. Цените на засолништата се околу 34-77 евра за м2. Најскапиот предмет во летниковците обично е производство на белведер направен по мерка од столари. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: дрвени призми, покриви, огради, што во просек чини 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.833. Не барајте повеќе за целата ваша омилена занаетчиска опрема - Ценовник

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ЛетниковциПросечни цени

Ниска цена149,60 ден/м2
Просечна цена249,92 ден/м2
Висока цена338,80 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторБелдер Цена листа

За да ја научите точната цена на белведер, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата белведер.

Градина белведер.3 080,00ден / сите
Градина белведер со отворено димензија со покрив: 350x350x225,4 cm, отворен со лесен пристап во.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Квадратен белведер3 300,00ден / сите
Квадратни белведер 3x3x2,7m, смрека, импрегнирано дрво, без подови, без покритие, столбови 90mmx90mm, дебелина на одбори на покривот и страничните ѕидови 90mm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Gazebo Sigster.5 280,00ден / сите
Gazebo 6x4x2,9m Smrek дрво, покрив: 17m2 висина: 300 см, импрегнирано дрво, колона димензии: 9mmx9mm, дебелина на покривот и страни: 9mm, без подови, без покриви.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Хексагонални 3x3x3m.3 960,00ден / сите
Белведер секс 3x3x3m смрека дрво, покрив: 10m2, висина: 300 см, импрегнирано дрво, без подови, без покриви, колона димензија: 9mmx9mm, дебелина на покривот и страни: 9mm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Засолништа и НастрешнициКолку чинат засолништата? За засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?