Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ламинирано Дрво и Граѓа цена

Дали барате добавувач за лепено дрво и призми? Имаме 17.729 добавувачи во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини лепено дрво и призми? Често ги обезбедуваме следните услуги за лепено дрво и призми: производство на градежна граѓа и залепени ламинирани призми. Цените на BSH призмите и таблите се околу 1,50-13 евра по парче. Најскапиот предмет во рамките на залепено дрво и призми се обично залепени призми со димензии 160x160 cm. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, производство на нетипични димензии, кои чинат во просек од 15-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.729. Не барајте понатаму: лепено дрво и призми цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ламинирано Дрво и ГраѓаПросечни цени

Ниска цена6,60 ден/метар
Просечна цена33 132,00 ден/метар
Висока цена57,20 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на залепено дрво и призми

За да ја научите точната цена на залепеното дрво и призмите, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на залепени дрва и призми.

Врзан слоевит призма.44,00ден / М.
Складиран слоевит призма смрека 40 mm x 80 mm x 2 500 mm за тавански тавани, внатрешни конструкции и исто така да се изгради засолниште за возило.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Дизајн дрво - призма2 041,60ден / м3
Структурни дрва - CVH призми, NSI индустриски квалитет со 60x80x13000 mm димензии.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Дизајн дрво - призма2 230,80ден / м3
Структурно дрво - CVH призми, NSI индустриски квалитет со 140x160x13000 mm.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Врзан слоевит призма.30,80ден / М.
Ламинирана залепена смрека дрво Si 60 mm x 120 mm x 3000 mm за употреба во изградба на високи структури на статички оптоварувања.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градежни МатеријалиКолку чини градежниот материјал? Често ги обезбедуваме следните услуги за градежни материјали:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?