Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ламинантен Под цена

Дали барате поплочувач на ламинат? Имаме 25.927 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини ламинат? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за ламинатни подови: фокусирање, производство и поставување на ламинат. Цените на пловечките подови се околу 12-25 евра за м2. Најскапиот предмет во ламинат е обично производство на под од врвни материјали. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, лак, алати за поставување, кои чинат во просек од 20-55 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.928. Не барајте повеќе: цена на ламинат, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ламинантен ПодПросечни цени

Ниска цена15,40 ден/м2
Просечна цена23,32 ден/м2
Висока цена39,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на ламинат

За да ја научите точната цена на ламинатниот кат, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Ламинатни подови.

Монтажан подот од ламинатни плочи до 190 mm118,80ден / м2
Инсталација на подови од ламинат и дрвена паркет сврзување, ширина до 190 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на подот од ламинатни плочи над 190 mm110,00ден / м2
Инсталација на ламинат и дрвен паркет лебдат, ширина над 190 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на подот од ламинатни плочи со "Кликни"57,20ден / м2
Монтирање на подот од ламинат и дрвени паркови поставени лабаво. Кликнете "Врска.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на слободен подот од ламинатни плочи, ширина до 190 mm66,00ден / м2
Инсталација на ламинат и дрвени паркет подови наредени, ширина до 190 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?