Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Куќишта и Покривки за Базен цена

Дали барате градител на базени? Имаме 19.944 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини покривот на базенот? При покривање на базен често ги обезбедуваме следните услуги: таргетирање, монтажа и фиксирање на одделни сектори. Цените за покривање на базенот се околу 2000-5000 евра по парче. Најскапиот предмет во покривот на базенот е обично поставување на покрив од тераса. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: постгарантен сервис, систем за прицврстување, кој чини во просек 30-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.944. Не барајте повеќе: цена на покривот на базенот, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Куќишта и Покривки за БазенПросечни цени

Ниска цена6 953 892,00 ден/парче
Просечна цена8 499 084,00 ден/парче
Висока цена9 988,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на базен покриви

За да ја научите точната цена на базенот покриви, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата за покривање на базенот.

Инсталација на заоблен базен покрив40,48ден / м2
Инсталација на поликарбонат базен покрив - тип на лак, до 1,2 m, ширина до 3 m.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на кровови со низок базен43,56ден / м2
Инсталација на поликарбонат базен покриви - ниско покриви до 0,8-1,0 м, ширина до 3 m.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Заоблени базен покриви од поликарбонат668,80ден / м2
Фонд од поликарбонат базени - тип на лак, димензија на wxkvxl 3x1,2x4,2 m, 2 сегменти.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Консултација440,00ден / сите
Консултации при поставување на базен покриви.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба на БазенКолку чини изградбата на базен? При изградба на базен често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?