Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Куќи со контејнери
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.474 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чинат контејнерските куќи? Ние често ги обезбедуваме следниве услуги за куќи со контејнери: дизајн, визуелизација, консултации за решенија, подготовка на темели, изградба на куќи, сервис. Цените на куќите од бродски челични контејнери се движат околу 110 илјади - 180 илјади евра по куќа. Најскапиот предмет во куќите со контејнери е обично прилагодена зграда направена од врвни материјали. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: градежна дозвола, енергетски сертификат, транспорт и трошоци за вмрежување, кои чинат во просек од 200-3.500 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.631. Веќе не треба да барате: цена на куќички за контејнери, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Нова ЗградаКолку чини нова зграда? За нови згради, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник на контејнери куќи

За да ја научите точната цена на контејнерот дома, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, така што добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата куќи за контејнери.

Модуларна куќа со станбена површина 45,6 м21 390 498,81ден / сите
Модуларна куќа со вградена површина 56,2 м2, дизајнирана во Holodom - Класичен надворешен силиконски малтер со боја според изборот, внатрешен ѕид со сликање во бела боја, електричен подрач за подот или конвектори за електрично греење, 6 комори Пластични прозорци во двокласено со боја со боја Според изборот на бои, основната пластична влезна врата со боја според изборот, рамна ладна фолија покрив.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Модуларна куќа со станбена површина 72,2 м22 840 896,03ден / сите
Модуларна куќа со вградена површина 84,6 м2, дизајнирана во Holodom - класичен надворешен силиконски малтер со боја според изборот, внатрешен ѕид со бела боја, електричен поднокрвен прекршок или електрични конвектори за греење, 6 комори пластични прозорци во две бои на боја според две бои на боја според Вашиот избор на боја, основна пластична влезна врата со боја според изборот, рамна ладна фолија покрив.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Модуларна куќа со дневна површина 94,4 м23 191 729,57ден / сите
Модуларна куќа со вградена површина 108 м2, дизајнирана во Holodom - Класичен надворешен силиконски малтер со боја според изборот, внатрешен ѕид со сликарство во бела боја, нарушување на електрични подови или конвектори за електрично греење, 6 комори пластични прозорци во двоен бенд од вашиот Избор Основна пластична влезна врата со боја според изборот, рамна ладна фолија покрив.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Бетонски основи на основа4 000,36ден / м3
Бетонски основни ремени обична класа C 16/20.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023