Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Копање и Дупчење Бунар цена

Барате градител за копање и дупчење бунари? Имаме 21.808 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини копањето и дупчењето бунари? При копање и дупчење бунари, често ги обезбедуваме следните услуги: геодет, изнајмување опрема, копање и дупчење бунари. Цените на продлабочувањето на јамата за подземни води се околу 200-270 евра по бунар. Најскапиот предмет при копање и дупчење бунари е обично копање длабоки бунари во тешко достапни почви. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, анализа на вода, котација, која чини во просек 20-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.808. Не барајте повеќе: копање и дупчење бунари, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Копање и Дупчење БунарПросечни цени

Ниска цена880,00 ден/метар
Просечна цена1 029,60 ден/метар
Висока цена1 188,00 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на удирање и дупчење бунари

За да ја научите точната цена на копање и дупчење бунари, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата копање и дупчење бунари.

Удирај го доброто1 320,00ден / М.
Удирање на добро - зад метар на бунарот вклучувајќи скелет. Обезбедување на отстранување на почвата.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Продлабочување на добро1 848,00ден / М.
Продлабочување со добро професионална техника - по метар на ископување.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Целосно чистење до 6м1 144,00ден / сите
Целосно клиренс на бунари, чистење на јакната за бунари и бензин, отстранување на талог и тиња.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Фото пумпа до добро220,00ден / сите
Подигање на пумпата до добро / расклопување. Подигнување, корисничка настава.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градење ТемелиКолку чинат земјените работи? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за време...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?