Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Контрола на Штетници цена

Дали барате контрола на глодари? Имаме 3.850 контролори на глодари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини контролата на глодари? Често ги обезбедуваме следните услуги за контрола на глодари: превенција и елиминација на глодари, елиминација на инсекти, отстранување на оската на гнездото. Специјалистичките цени за елиминација на штетници се околу 20-50 евра по патување. Индустриската дезинфекција обично е најскапата ставка во услугите за контрола на глодари. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: заштитна опрема, дезинфекција, респиратор, кои чинат во просек од 20-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.850. Повеќе не мора да барате: цена за контрола на глодари, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Контрола на ШтетнициПросечни цени

Ниска цена88,00 ден/отповика
Просечна цена156,64 ден/отповика
Висока цена220,00 ден/отповика
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за дератизер

За да ја научите точната цена на Deraiser, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, така што добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категорија на дератизер.

Dezinseccia.440.0ден / сите
Унизумирање на несакани инсекти и други животни како мравки, лебарки, раба, молови, болви, други членконоги
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Платформи за следење (семејна куќа)440.0ден / сите
Платформи за следење на семејната куќа
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација176.0ден / сите
Простории со професионални консултации и совети
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Писмен извештај176.0ден / сите
Писмен извештај за статусот на објектот за лични потреби
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?