Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Компјутерски и ИТ Услуги цена

Дали барате специјалист за компјутерски и ИТ услуги? Имаме 8.266 специјалисти во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат компјутерските и ИТ услугите? За компјутерски и ИТ услуги, ние често ги обезбедуваме следните услуги: креирање и дизајн на веб-страници, апликации и развој на софтвер. Цените за управување со мрежа и компјутер се околу 400-2000 евра по проект. Најскапата ставка во компјутерските и ИТ услугите обично е развојот и имплементацијата на нов софтвер. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: администрација, вградување дополнителни коментари, консултации, кои чинат во просек од 30-300 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 8.266. Не барајте повеќе: цена на компјутерски и ИТ услуги, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Компјутерски и ИТ УслугиПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/год
Просечна цена95 656,00 ден/год
Висока цена110,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ДизајнКолку чини дизајнот? Често ги обезбедуваме следните услуги во дизајнот: внатрешен дизајн,...
Графика и ДизајнКолку чини дизајнот и графичката работа? Често ги обезбедуваме следните услуги за...
Информатички Технологии и РазвојКолку чини ИТ и програмирање? Во ИТ и програмирањето, ние често ги...
Поправка на ТВ и АнтенаКолку чини поправка на ТВ и сателити? При поправка на телевизори и...
Веб-СтраницаКолку чини веб-страницата? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за веб-локации: дизајн,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?