Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Канализација, Шахти цена

Дали барате специјалист за канализација, сливник? Имаме 25.194 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини канализацијата и отпадот? Често ги обезбедуваме следните услуги за канализација и сливни базени: ископување, монтажа на канализација и канализација, пумпање на септичка јама, сервис. Цените на септичката јама за дождовница и одведување на отпадни води се околу 40-55 евра за отстранување. Најскапиот артикал во канализацијата и канализацијата е обично ѓубрето. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: заштитна опрема и респиратори, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.194. Веќе не мора да барате: канализација, цена на сливот, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Канализација, ШахтиПросечни цени

Ниска цена184,80 ден/парче
Просечна цена199 276,00 ден/парче
Висока цена220,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на канализација и cesspersons

За да ја научите точната цена на канализацијата и Cesspools, испратете го барањето на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за канализација, Cesspool.

Пластични цилиндрични покривки со 2000 l2 226,40ден / парче
Пластични цилиндрични cesspersonation за d 1275x1500 mm со 2000 л.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Пластични цилиндрични покривки со 5000 l4 188,80ден / парче
Пластични цилиндрични cessperses за зафатен D 2100x1500 mm scobjeme 5000 l.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
10000 L пластични цилиндрични цилиндрични цилиндрични9 323,60ден / парче
Пластични цилиндрични cesspersons за зафатен D 2540x2000 mm со 10000 l.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Сврзување на пластични капаци57,20ден / парче
Флоринг, Собрание и упатства за транспорт на пластични капаци за церемонија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?