Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Камен Под цена

Барате каменорезец за поплочување на камен? Имаме 23.913 каменорезери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поплочувањето со камен? Честопати ги обезбедуваме следните услуги за поплочување со камен: проектирање и производство на поплочување со камен, поправка и пополнување на делови што недостасуваат. Цените на камените подови се околу 18-30 евра за м2. Најскапиот предмет во поплочувањето со камен е обично подот од оникс. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: консултации и поправки, кои чинат во просек од 30-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.913. Не барајте повеќе: цена за поплочување со камен, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Камен ПодПросечни цени

Ниска цена79,20 ден/м2
Просечна цена107 624,00 ден/м2
Висока цена132,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Кмено Поплочување

За да ја научите точната цена на вареното отворање, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на камен тротоар.

Плаќање неправилна форма - Андезит105,60ден / м2
Тајлирање камен поплочување неправилна форма - andezite, дијаметар 100-150 мм, дебелина 10-30 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Плочки неправилна форма - варовник180,40ден / м2
Камен тротоарот неправилна форма - варовник, со дијаметар 100-500 мм, дебелина 40-60 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Плочки / поплочување на неправилна форма - песочник167,20ден / м2
Стоун плочки неправилна форма - песочник (црвено), дијаметар 100-500 mm, дебелина 20-40 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Плочки / поплочување на неправилна форма - Quarit180,40ден / м2
Камена плочки неправилна форма - кватернер, дијаметар 100-500 мм, дебелина 10-30 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?