Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изработка на Мебел цена

Барате столар за изработка на мебел? Имаме 17.335 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини производството на мебел? Во производството на мебел често ги обезбедуваме следните услуги: визуелизација, производство и монтажа на мебел по нарачка. Цените на мебел по мерка се околу 100-150 евра по единица. Најскапиот предмет во производството на мебел е обично производството на мебел од цврсто дрво. Други трошоци може да вклучуваат: трошоци за транспорт и мариноване и бојадисување на мебел, кои чинат во просек од 10-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.335. Веќе не треба да барате: цена за производство на мебел, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изработка на МебелПросечни цени

Ниска цена440,00 ден/метар
Просечна цена558,80 ден/метар
Висока цена660,00 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за производство на мебел

За да ја научите точната цена на производството на мебел, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата производство на мебел.

Производство на мебел.1 183,60ден / м2
Производство на масивни мебел од дрво, гардероба, маса, гардероба, маса
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Визуелизација176,00ден / сите
Визуелизација на наменски мебел.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација220,00ден / сите
Консултации на местото каде што мебелот треба да се монтира.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовна стапка на производство на индивидуални делови за мебел.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?