Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изработка на Кујнски Кабинети цена

Барате столар за правење кујна? Имаме 22.285 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини производството на кујна? Во производството на кујни често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн на кујна, мерење, визуелизација, производство на кујнски кабинети и кујнски единици. Прилагодени кујнски цени се околу 100-150 евра за м2. Најскапиот предмет во производството на кујна е обично производство на кујнски мебел од цврсто дрво и нетипичен мебел. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: подмачкување, мариноване со позитивни мрдачи или фарбање, кои чинат во просек од 30-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.286. Веќе не треба да барате: цена на производство на кујна, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изработка на Кујнски КабинетиПросечни цени

Ниска цена17 160,00 ден/pабота
Просечна цена24 798,40 ден/pабота
Висока цена33 000,00 ден/pабота
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа кујна.

За да ја научите точната цена на производството на кујната, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата производство на кујна.

Производство на кујна.1 012,00ден / М.
Кујна линија - Корпуси од ламинирани иверица дебели 18 мм, лакирана врата од дрво од дрво, работниот одбор не е дел од кујнската единица и треба да го купите одделно.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Визуелизација264,00ден / сите
Визуелизација на кујната линија со дизајн.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација440,00ден / сите
Консултации на самото место каде што е монтирана кујната единица. Дизајн на промени.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовна стапка на производство на поединечни кујнски делови.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?