Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изнајмување на Тешки Машини цена

Дали барате давател на изнајмување градежни машини? Имаме 20.102 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини изнајмувањето на градежни машини? Кога изнајмуваме градежни машини, често ги обезбедуваме следните услуги: изнајмување натоварувач, телескопски ракувач, багер гасеничар. Цените за изнајмување на градежни машини се околу 30-52 евра на час. Најскапата ставка во изнајмувањето градежни машини обично е изнајмување багер. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: гориво, осигурување, заштитна опрема, која чини во просек 10-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.102. Не барајте повеќе за изнајмување градежна опрема, со нас можете да ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изнајмување на Тешки МашиниПросечни цени

Ниска цена132,00 ден/год
Просечна цена177,76 ден/год
Висока цена228,80 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Бизнис УслугиКолку чинат деловните услуги? За деловни услуги често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?