Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изнајмување на Опрема цена

Дали барате провајдер за изнајмување опрема? Имаме 1.886 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се изнајми уред? Кога изнајмуваме опрема, често ги обезбедуваме следните услуги: изнајмување опрема за прскање со пневматик, изнајмување опрема за висок притисок и минирање, изнајмување на клипна пумпа. Цените за изнајмување на механизми и машини се околу 15-40 евра дневно. Најскапата ставка во изнајмувањето на опрема обично е изнајмувањето опрема за малтерисување. Останатите трошоци може да вклучуваат: очила, заштита за слух, заштитни ракавици, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 1.886. Не барајте повеќе: изнајмување опрема, најдобри зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изнајмување на ОпремаПросечни цени

Ниска цена79,20 ден/год
Просечна цена111,76 ден/год
Висока цена154,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на објекти за изнајмување

За да ја научите точната цена на опремата, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Изнајмување на опрема.

Пневматска опрема за спреј299.2ден / ден
Да спреј мебел, погоден за прскање оган, висока кула и епоксидни извори и материјали. Погоден за прскање на материјали со висока пасење за да се постигнат груби слоеви.
Заедно
ден
Внесете побарувачка
Чистење / полирање машина за подот 450 мм142.12ден / ден
Полирање / мелење машина може да се исчисти винил, бетон и асфалтирани подови без напор. Исто така, се вклопува восок и обработка на нафта за нанесување на восок слоеви.
Заедно
ден
Внесете побарувачка
Висок притисок ладна вода почист 130 бари68.2ден / ден
Висок притисок почист со 3 поставки на млазницата и екстра глава Отстранување на перформанси за темелно фасадно чистење, поплочување, базени.
Заедно
ден
Внесете побарувачка
Место пенкало 15 м87.12ден / ден
Спиралата за чистење на канализација е погодна за ослободување на канализацијата и цевките за отпад со дијаметар од 40 mm до максимум 125 mm.
Заедно
ден
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Бизнис УслугиКолку чинат деловните услуги? За деловни услуги често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?