Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изнајмување на Кран, Изнајмување Лифт цена

Дали барате провајдер за изнајмување кран или лифт? Имаме 19.695 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се изнајми кран или лифт? Кога изнајмуваме кран и лифт, често ги обезбедуваме следните услуги: изнајмување, монтажа и демонтажа и сервис на кранови, градежни платформи и манипулатори. Цените за изнајмување опрема за подигнување се околу 40-60 евра на час. Најскапиот предмет во изнајмување кран и лифт е обично изнајмување на градежни кран. Останатите трошоци може да вклучуваат: манипулативни такси, осигурување, преквалификација на работници, кои чинат во просек од 50-250 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.695. Не барајте повеќе: изнајмете кран, цена на подигање, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изнајмување на Кран, Изнајмување ЛифтПросечни цени

Ниска цена189,20 ден/год
Просечна цена209,88 ден/год
Висока цена264,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Бизнис УслугиКолку чинат деловните услуги? За деловни услуги често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?