Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изнајмување на Комерцијални Возила цена

Дали барате провајдер за изнајмување на комерцијални возила? Имаме 20.612 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се изнајми комерцијално возило? При изнајмување комерцијални возила често ги обезбедуваме следните услуги: изнајмување комерцијални возила од 4м3 до 16м3. Цените за изнајмување на испорака се околу 25-50 евра дневно. Најскапата ставка во изнајмувањето на комерцијални возила обично е комерцијално возило со три седишта од 16 m3. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: депозит за возилото, осигурување, гориво, кои чинат во просек од 30-1000 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.612. Не барајте повеќе за изнајмување на вашето комерцијално возило, добијте ги најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изнајмување на Комерцијални ВозилаПросечни цени

Ниска цена154,00 ден/ден
Просечна цена206,80 ден/ден
Висока цена286,00 ден/ден
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Бизнис УслугиКолку чинат деловните услуги? За деловни услуги често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?