Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изнајмување Контејнер цена

Дали барате провајдер за изнајмување контејнери? Имаме 23.688 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се изнајми контејнер? При изнајмување контејнер често ги обезбедуваме следните услуги: изнајмување контејнер за отпад со волумен од 3,5 м3 до 35 м3, изнајмување контејнер за складирање. Цените за изнајмување контејнери со голем капацитет се околу 40-120 евра дневно. Најскапиот предмет во изнајмувањето контејнер е обично изнајмување на преголем контејнер. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспорт со контејнери и собирање отпад, што во просек чини 15-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.688. Веќе не мора да барате: цена за изнајмување контејнери, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изнајмување КонтејнерПросечни цени

Ниска цена184,80 ден/ден
Просечна цена326,48 ден/ден
Висока цена528,00 ден/ден
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторКонтејнер за закуп ценовник

За да ја научите точната цена за изнајмување на контејнерот, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во изнајмувањето на категории.

3,5 m3 контејнер352,00ден / ден
3,5 м3 контејнер; Димензии 2000mm x 1600mm x 1000mm
Заедно
ден
Внесете побарувачка
Контејнер 5м3.440,00ден / ден
Контејнер за волумен 5 м3 за чист градежен отпад (Земја, чакал, бетон, тула, санитарни, плочки, плочки)
Заедно
ден
Внесете побарувачка
10 м3 контејнер616,00ден / ден
10 м3 контејнер; Димензии 4050mm x 1810mm x 1800mm
Заедно
ден
Внесете побарувачка
Складирање на контејнери836,00ден / месец
Изнајмување на контејнер за складирање со волумен од 40 м3 и димензии 7000mm x 2400mm x 2300mm
Заедно
месец
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Транспорт, Курирски УслугиКолку чини транспорт, испорака и курир? Во транспортот, транспортот и курирските услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?