Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изградба на Гаража со Клуч на Рака цена

Дали барате градител на гаражи со клуч на рака? Имаме 21.252 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат гаражите со клуч на рака? За гаражите клуч на рака, ние често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн, фокус, производство и монтажа. Цените на гаражата по мерка се околу 2.000-3.400 евра по парче. Најскапиот артикл во сервисот за гаража клуч на рака е обично производството на поголеми сопствени гаражи за повеќе од еден автомобил. Останатите трошоци може да вклучуваат: проектна документација, приклучок на електрична инсталација, која чини во просек 100-250 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.252. Не барајте понатаму: гаражи со клуч на рака, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изградба на Гаража со Клуч на РакаПросечни цени

Ниска цена9 196,00 ден/парче
Просечна цена11 585,20 ден/парче
Висока цена14 762,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа гаража до клуч

За да ја научите точната цена на гаражата за да го испратите побарувачката на нашите заверени експерти, ќе добиете повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата гаража до клучот.

Plechová гаража 24 м27040.0ден / сите
Калажи гаражи со покрив назад. Ротари засолништа и по должината на страните на галванизираната плоча спроведена хоризонтално гарантира дека гаражните конструкции ги исполнуваат заштитата од корозија и долгорочна лесна употреба.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Дрвена гаража 20 м219580.0ден / сите
Дрвена гаража со намалување на покривот. Гаражата е изработена од нордиски бор или скандинавска смрека. Таа ги исполнува заштитата од штетници кои гарантираат долго време без користење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Бетонска гаража 18 м225586.0ден / сите
Ѕидовите на бетонската гаража се потенки од гаражата на ѕидање, овозможувајќи нејзината поголема просторна употреба. Гипс е во стандардни бои - бела, беж, сива, тула црвена. Гаражата обично има систем за вентилација.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Брик Гаража 28 м228600.0ден / сите
Гаража од тули со ракетен покрив назад. Гаража за еден автомобил, димензија 4 x 7 m. Изградбата на гаражата како целина се состои од ѕидови, покрив грмушка, фасадна работа, вода и водовод работа.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Засолништа и НастрешнициКолку чинат засолништата? За засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?